Mona´s Diary

~ need to take a break and figure it out ~

16. dubna 2014 v 8:40 | Mona
Přesně jsem věděla, že to takhle dopadne. Že dám na pár dní hiatus a už se nikdy nevrátím. Moc se vám všem omlouvám, že jsem se neobtěžovala napsat ani ň. Počítám s tím, že se sem už opravdu nevrátím. Nevím, co jiného dodat, snad už jen, že vás mám všechny moc ráda. Můžete mě najít na planetof1d nebo na mém Wattpadu, ráda vás tam uvidím.

xxxx Mona

Hiatus - 28.02. - 04.03.

27. února 2014 v 19:52 | Mona
Bohužel musím dát na pár dní hiatus. Zítra se začneme stěhovat, což znamená, že se celý víkend nezastavíme a k počítači se tím pádem nedostanu ani omylem. Už mám ale hotový jeden design z objednávek (KONEČNĚ!) a to pro lea-michele-sarfati. Přidám ho hned, jakmile to v novém bytě dáme trochu do kupy a budu mít čas si k notebooku sednout. Takže mě prosím na těch pár dní omluvte, stejně tu tak jako tak zrovna moc nejsem :/ Budu se snažit být tu víc, ale nevím nevím, za chvíli budu mít zkoušky na školy a tak... Ale končit nebo tak rozhodně nehodlám, miluju to tady a miluju vás :3

btw: dneska vyšlo nové Bravo,kde je opravdu můj článek o koncertu Taylor na dvě stránky! :O :D

xoxo, vaše Mona

~ something´s gotta give now ~

14. února 2014 v 17:00 | Mona
Ahoj lidi! ;)

Ano, poslední dobou tu moc nejsem a taky trovna neobíhám, za což se omlouvám. Tady je malé info, jak to tady bude:
  • Všechny designy na objednávku udělám do konce února, musíte se obrnět trpělivostí, rychleji to prostě nezvládnu :/
  • Obíhat budu max. 3 do týdne, nemám na to moc času.
  • Doma nám blbne wifi, takže někdy vůbec nejde, bude pár dní trvat, než nám to spraví, takže se předem omlouvám, pokud tady přiští týden nebudu.
  • Byla bych moc moc moc ráda, kdybyste chodili na povídkový blog planetof1d, kde jsem jedna z adminek. Blog je nový, moc by nás vaše návštěva potěšila ;)
xx vaše Mona


+ jedna taková perlička na závěr ;)
  • Před pár dny jsem tu psala článek o koncertu Taylor. Posílala jsem ho bravowebu, se kterým jsem byla domluvená, že ho na jejich webu zveřejní. A jim se článek tak zalíbil, že se rozhodli ho otisknout do dalšího čísla, které vyjde 27.února!! Takže budu v Bravu :D Jsem z toho úplně afgjskezrhd :D

My Red Tour Experience

8. února 2014 v 15:43 | Mona

Tday je slíbený článek o Taylořině koncertu :) Bylo to naprosto neuvěřitelné, stále nemůžu uvěřit tomu, že jsem Taylor viděla naživo! TADY najdete fotky ;)

Už od šesti hodin jsem byla vzhůru, v noci jsem skoro nespala. Aby ne, když jsem večer měla vidět Tay naživo :) V 11 hodin jsme měly sraz s mojí kamarádkou Katkou,se kterou jsem jela a jejími rodiči. Všichni jsme nasedli do auta a jelo se směr Berlín. Po cestě jsme ještě nebyly tak nervózní,asi jsme si to pořád neuvědomovaly.

~ burning red ~

3. února 2014 v 17:16 | Mona

Hey guys!

Mám na srdci pár věcí, které bych vám moc chtěla říct. Za prvé, moc děkuji za vaši přízeň, za všechny ty komentáře, kde jste psali, jak moc jste rádi, že jsem se vrátila, že jste sem chodili každý den, i když jsem tu nebyla. Moc moc moc mě to potěšilo :) Další věcí je, že od včerejška jsem na blogu planetof1d, kde píšu vlastní povídku, Loved You First. Tímto bych chtěla moc poděkovat Barče i Lucce, že mě tak ochotně přijaly mezi sebe, mám vás moc ráda, holky :* Vy se samozřejmě můžete na náš blog přijít podívat, pokud byste si chtěli přečíst naše povídky,udělalo mi nám to velkou radost. A poslední věcí je ta, že v pátek jedu na koncert TAYLOR do Berlína! Strašně moc moc moc se tam těším,to je jasný :D Pochopitelně tu celý den nebudu, ale v sobotu sem napíšu článek o koncertu spolu s fotkami a videi. Budu psát také článek pro bravoweb, takže i tam si budete moct můj zážitek z Red Tour přečíst ;)

xo, Mona

RE-OPEN!

1. února 2014 v 10:00 | Mona

Ano! Blog je dnes oficiálně znovu otevřen! Jsem šťastná asi jako Louis na týhle fotce :D
Moc mi to tu chybělo a jsem opravdu ráda, že jsem zpátky. Dala jsem to trochu do kupy, udělala nový lay, upravila rozcestníky atd. Objednávky jsou již otevřené, ale bude chvíli trvat, než sem bude zase chodit tolik lidí co předtím. Taky otevřu zápis do affs a wardrobe. Taky tady přibude pár nových rubrik a trochu jsem změnila styl grafiky. Doufám, že jste stejně rádi jako já, že jsem konečně zpět :3
xx Mona
moc se omlouvám,nový design tu bude bud během dneška,nebo zítra. jak už napovídají obrázky v menu,bude s klukama z 1D ;)
nový design už je nastavený,snad se vám líbí ;)

~ here's my dilemma ~

3. října 2013 v 13:06 | Mona

Moooooooc se vám omlouvám,že jsem se tu měsíc neobjevila,ale stěhovali jsme se,do toho škola a všechno... Nechci si tady vymýšlet nějaké výmluvy bla bla bla,znáte to :D No,ani nevím,jestli se chci vrátit,vůbec se mi sem nechce :/ Přemýšlela jsem,že bych si založila blog o Lily Collins nebo Mortal Instruments,protože jsem si ten film i knihu naprosto zamilovala <3 Každopádně potřebuju pauzu a dám vám vědět :) Affs si mě klidně smažte,to chápu,stejně pak asi udělám nový náběr.

love,love,love Mona

~ it´s time to say goodbye to turning tables ~

5. září 2013 v 13:07 | Mona
Straaaašně se vám omlouvám,že jsem vůbec neobíhala a nic nepřidávala :( Ale stěhovali jsme se a začala škola,znáte to :) Během stěhování jsem se na net vůbec nedostala a i když už jsme teď přestěhovaní,tak ještě nemáme naistalovanou WiFinu,takže to bude ještě chvilku trvat. Takže vyhlašuju ještě tak týdenní hiatus,ale nebojte se,pak už se vám budu plně věnovat ;)

Orders are open + I´m back!

25. srpna 2013 v 18:17 | Mona

jsem zpátky! :D

Jak jsem slíbila,otevřu objednávky,objednávka designů je otevřená už několik dní a bude až do příští neděle,1.září! Potom vyberu asi 5 lidí,kterým dess udělám ;) Každopádně objednávka drobné grafiky je otevřená. Večer tu bude taky objednaný lay pro Natku (konečně :D ),tak snad se bude líbit ;)

A k mému "výletu" :D Prvních pár dní jsme byly (já,moje mamka a starší ségra) na Lipně,protože momentálně si nemůžeme dovolit žádnou dovču k moři,ale nám to neva,my to tam máme rádi ;) A včera jsme se vydaly na celodenní výlet do Drážďan,kde to bylo super! Později vám sem hodím článek ;) Tak to by bylo,ještě jsem chtěla napsat,že příští víkend,respektive,pátek,sobota a neděle,jedu zase pryč,na taneční wellnes víkend do Mariánských lázní. Bude tam profesionální tanečník z Brazílie,který učí salsu a takovýhle tance,takže to bude něco :D a ještě ke všemu to bude natáčet televize!! takže budu v telce :DD

tak za dvě hoďky sem hodím ten lay pro Natku a oběhnu affka. tak užívejte poslední dny prázdnin! vaše Mona

objednávka grafiky / objednávka designu

Hiatus - 18.8. - 25.8. + info

17. srpna 2013 v 15:26 | Mona
Ahoj lidi! Ano,ještě žiju :D
Vím,že v posledních dnech jsem obíhala (nebo spíš neobíhala) fakt málo. Ale tak je léto,veknu sluníčko a za dva týdny nám končí prázky,takže nač sedět doma,že? :)

A ted k věci:
  • Zítra jedu na týden pryč,takže obíhat nebudu vůbec,ale na každý den přednastavím jeden článek,aby tu nebylo mrtvo,takže sem klidně choďte ;)
  • Možná jste si všimli,že jsem zrušila soutěž. Přihlásilo se vás 16,což je fakt málo a mě to mrzí,ale co,třeba to příště vyjde :)
  • Až se vrátím,otevřu objednávky,na což se fakt těším :D
  • A ještě jedna věc: chtěla bych popřát všechno nejlepší k narozeninám úžasnému herci a zpěvákovi Marku Sallingovi,který právě dnes slaví své již 31.narozeniny! Marka můžete znát hlavně jako Pucka ze seriálu Glee. Všechno nejlepší,bro! :D
 
 

Reklama